Rád bych vám věnoval svůj čas

Rád bych pro vás pracoval, ale pojďme na to hezky pěkně popořádku…

Včera jsem měl extrémně zajímavý rozhovor s Jirkou Chomátem, který mě donutil se nad některými věcmi zamyslet z trochu jiného úhlu a postrčil mě v sepsání tohohle postu, který se mi rodí v hlavě už nějaký ten měsíc.

Poslední dobou dost přemýšlím o tom, jaké situace se odehrávají v mém životě, co mě baví, co mě naplňuje, co mě živí atp. V této době je hlavním zdrojem mého příjmu MistyLab, „malé“ vývojářské studio o cca 8 lidech, kde mohu pracovat s naprosto fantastickými, neuvěřitelně inteligentními a fascinujícími lidmi (díky pardi!) na velkých online projektech pro neméně fantastické klienty (zdravíme hlavně do Becherovky a do STRABAGu). Je to fajn, práce mě baví, dostáváme se k zajímavým projektům, práce má flow a tak vůbec.

Pořád mám ale pocit, že mi něco chybí… A tak jsem si řekl, že se pustím do něčeho dalšího, třeba na 1/4 úvazku, čistě proto, abych se udržel mentálně fit a abych se zase mohl podívat na věci z jiné perspektivy, než z pohledu majitele firmy. V digitálu se pohybuji přes 10 let. Prošel jsem si v podstatě každou z pozic, kterou je v digi agoškách možno najít – začínal jsem jako vývojář, přes informační architektury jsem se přesunul do pozice „UXáka“ (tehdá se tomu tak ještě neříkalo) a „arťáka“, umím sketchovat, umím kreslit WF, staral jsem se o obchod, seděl jsem na pozicích projekťáka i produkťáka.

No a teď přemýšlím nad tím, že bych tyhle znalosti rád zužitkoval někde, kde se tvoří něco nového, něco zajímavého, ideálně něco, co tu ještě nebylo. Jak bych si takovou spolupráci představoval? Rád bych takovému projektu věnoval cca 10 (15) hodin týdně, 4 týdny v měsíci, pár měsíců v roce. Asi bych si uměl drze říct o 1.500,– na hodinu, ale nechce se mi. Něco málo bych asi chtěl, ale bavili bychom se o úplně jiných podmínkách. Pokud hledáte někoho, kdo by se vám na takovéhle strategické konzultace hodil (co umím a s čím můžu pomoct najdete na mém LinkedIn), moc rád se s vámi potkám a zjistíme, jestli nám to bude společně dávat smysl. Pokud si nejste jisti, zda držíte kormidlo svého projektu dobře, pomůžu vám nastavit správný směr. Pokud vás článek zaujal, zastihnete mě na mailu david@mistylab.com.

Doufám, že se brzy uvidíme.

1 komentář u „Rád bych vám věnoval svůj čas

  1. Meap

    Jsou takový to akce k něčemu? Už jsem takovou výzvu několikrát viděl, ale nikdy už pak nepřišlo žádné zhodnocení, vždy to skončilo u výzvy, která samo o sobě mě přijde celkem … no řekněme, že na to nemám názor.

    Doufám, že sem pak hodíš nějaké to pokračování.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..